Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy

3. 10. 2009
 2010
 Výstava  Datum  Třída  Umístění
 Národní výstava Olomouc 09.01. štěňat      Velmi nadějný 1
 Mezinárodní výstava Brno  06.02.  dorostu      Velmi nadějný 2
 Národní výstava Ostrava 11.04. dorostu      Velmi nadějný 1
 Národní výstava Bánská Bystrica 02.05. mladých      V 1, CAJC
 Krajská výstava Zlín 15.05. mladých      V
 Národní výstava Bytom 25.05. mladých      V 1, CAJC
 Mezinárodní výstava Leszno 06.06. mladých      V 1, CAJC
 Mezinárodní výstava Brno 20.06. mladých      V 4
 Národní výstava Bedzin 25.07. mladých      V 1, Nej.mladý pes, CAJC
 Krajská výstava Dolní Benešov 12.09. mladých      V 1, Nej.mladý pes, BIS1
 Mezinárodní výstava Kielce 14.11. mezitřída      V1, CWC (CAC)
 
2011
 Národní výstava Olomouc 08.01.   mezitřída      V1, CAC
 Mezinárodní výstava Brno   05.02.      mezitřída      Dobrý
 Národní výstava Ostrava   10.04.     mezitřída       V1, CAC 
 Národní výstava Czenstochowa PL 17.04.   mezitřída       V2,
 Specální klubová v. Rožnov pod Rad. 07.05.   mezitřída       V4
 Národní výstava Jelenia Gora PL 15.05.   mezitřída       V1, CWC (CAC)  BOB
 Národní výstava Bytom PL 22.05.    mezitřída       V1, CWC (CAC)  Nej. pes
 Krajská výstava Slezký hrad Ostrava 14.08     otevřená       V1, VT,  KV
 Mezinárodní výstava Bratislava 20.08.   otevřená       V1, CAC, r. CACIB 
 Mezinárodní výstava Bratislava 21.08.  otavřená       V2, r.CAC
 Krajská výstava Dolní Benešov 04.09   Vítězú       V1, VT, KV 
 Národní výstava SRBSKO Turija 17.09.  šampiónů       V1, CAC
 Mezinárodní SRBSKO Bačka Topola 18.09    šampiónů       V1, CAC r. CACIB
                                                             2012
  Národní BRNO                           08.01      šampiónů  V3
  Mezinárodní TRENČÍN  29.01.    šampiónů  V2 r. CAC
  Mezinárodní NITRA  25.03.    šampiónů  V3
  Národní OSTRAVA  15.04.    šampiónů  V 1   CAC
  Mezinárodní OPOLE  29.04.    šampiónů  V 1   CWC r. CACIB
  Národní B.BYSTRICA     06.05    šampiónů  V 1   CAC, BOB,  BIG 3
  Slezká výstava HLUČIN     12.05    vítězů  V 1   VT, KV
  Mezinárodní BRATISLAVA               13.05    šampiónů  V 3
  Kubová výstava Rožnov     02.06    šampiónů  V
  Mezinárodní NITRA     10.06    šampiónů  V 1   CAC
  Mezinárodní BRNO     24.06    šampiónů  V 1   CAC, CACIB
  Mezinárodní VELKÁ IDA     22.07    šampiónů  V 3
  Mezinárodní MLADÁ BOLESLAV     26.08    šampiónů  V 1   CAC
  Krajská DOLNÍ BENEŠOV     02.09    vítězů  V 1   VT, KV, BIS 1
  ŠV - SKŠSP VARIN     06.10    šampiónů  V 2   r. CAC

                                               2013                                

  Mezinárodní TRENĆIN               27.01.  šampiónů      V 2  r.CAC, .CACIB      
  Mezinárodní KATOWICE                  16.03.  šampiónů   V
  Speciální výstava Rožnov pod R.   11.05.  šampiónů   V
  Mezinárodní WROCLAW   29.09.  šampiónů   V 1   CWC, CACIB
       
 

 2014

   
  Národní výstava Ostrava  13.4.  vítězů  V1  CAC, NV, BOB
       
       
   2015    
 MVP- NITRA  10.01. šampionů  V2 r.CAC r.CACIB
 MVP- NITRA  11.01. šampionů  V3
 Národní výstava Ostrava    vítězů  V3
 MVP- BRNO  28.06. šampionů  V1, CAC, CACIB, BOS
  Čekatel certifikátů             C.I.B.

                                         2016- 2017

NV. Katowice                     19.3         vítězů          V1.CWC, BOB                  
NV.Ostrava                                         10.4. vítězů V1.CAC,,BOB.
NV Raciborz 11.6. vítězů V1.CWC, BOB
NV Bielsko Biala 3.7. vítězů V1.CWC. Nejlepší pes.
Klub.Jedovnice u Brna 17.9. čestná V1.
Klub.Jedovnice u Brna 9.9.2017 veteránů V2.